Nábor do AdminTeamu

Jednotliví členové zajišťují funkční běh serveru, rozvíjí jednotlivé herní prvky a dohlíží na dodžování pravidel u ostatních hráčů. Proto neustále hledáme další parťáky, kteří se do toho s námi zapojí a umožní server rozvíjet dále!

Doporučené kritéria pro přijetí

  • Mít Discord a být členem LukyCraft Discordu
  • Slušné vyjadřování a schopnost asertivního jednání.
  • Aktivitu na serveru

Další podmínky jsou uvedeny v jednotlivých náborových formulářích.

Aktuálně volné pozice:

Helpeři/Helperky

Pokud máš zájem nám pomoci s řešením problémů na serveru, pozice helpera/helperky je na toto super místo! Taktéž s tebou počítáme při pořádání eventů. Můžeš se zapojit i do vytváření lobby a jiných staveb.
Přihlášku nalezneš ZDE!

Stavitelé

Pokud máš zájem nám pomoci s vytvářením obsahu pro server, pozice buildera/builderky je na toto super místo! Můžeš se zapojit na vytváření eventů, lobby a jiných staveb. Kreativitě se meze nekladou!
Přihlášku nalezneš ZDE!

Grafik/Grafička

Dokážeš vytvářet grafiku pro naše sociální sítě a web?
Ovládáš grafické programy jako je Photoshop, Illustrator či pracuješ v nějakém 3D prostředí? Dokážeš v Blenderu vytvořit render ze hry? Neboj se majiteli ozvat na Discord! Kontaktuj majitele

YouTubeři a jiné propagace

Pokud máš zájem nám pomoci s propagací serveru, pozice YouTubera je na toto super místo! Pro navázání spolupráce vyžadujeme minmálně 100 zhlédnutí na každém videu a pravidelnou frekvencí vytváření obsahu. Kontaktuj majitele

Byl(a) jsem přijat(a)?

V případě přijetí tě kontaktujeme na Discord.
Na přihlášky odpovídáme průběžně.